fo231 Organik Yerli Saf Arı Sütü 50g

Organik Yerli Saf Arı Sütü 50g
KDV Dahil
750,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar

Arı Sütü Nedir?

Arısütü, genç arıların bal, polen ve yutak bezi salgılarıyla oluşturduğu kraliçe arının beslenmesi için ürettiği beyaz renkte, yoğurt kıvamında, ekşimsi tatta doğa harikası bir üründür. Kovanda kraliçe arının beslenmesi için üretilen arı sütü kraliçe arının yumurtadan daha kısa sürede, diğer arıların iki katı büyüklüğünde, üreme organları gelişmiş olarak çıkmasını sağlayan, işçi arılar yazın 45 gün, kışın 6 ay yaşarken kraliçe arının 5-6 sene yaşamasını sağlayan eşşiz arı ürünüdür.

Arı sütünün yoğun ekşi tadı, kullanım dozajının ayarlanamaması ve bozulmadan muhafaza edilmesindeki zorluk nedeniyle saf olarak tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Bu sebeple arısütü bal ile karıştırılarak tüketilmelidir. Yapılan klinik araştırmalarda arısütünün bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğu ve hücre yenilemede katkı sağladığı kanıtlanmıştır.

Arı Sütü Nasıl Kullanılır?

Arısütü en az 3 aylık kürler halinde kullanılmalıdır. Normal kullanım kişinin kilosux10mg'dır. Bu hesaplamaya göre ortalama 100kg'lık bir kişinin günlük 1g arısütü alması gerekmektedir. Özel durumlarda kullanım dozu 5 katına kadar arttırılabilir. Aç karnına sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Arısütü ışığa ve metale karşı hassastır. Ürünü sadece ahşap veya plastik kaşıkla kullanınız. Güneş ışığı almayacak şekilde, buz dolabında muhafaza ediniz.

Paketleme

organik balYerli Organik Arı Sütünü özel buz bataryaları ile birlikte kargoluyoruz. Özel ambalajı sayesinde size ulaşana kadar soğuk kalıyor. EKOTAR Kontrol ve Sertifikason Kuruluşu (TR-OT-006) tarafından 03.12.2004 tarih ve 25659 sayılı Organik Tarımın Esasları ve Uygulamalarına İlişkin Yönetmeliğine göre Kontrol edilmiş ve Sertifikalandırılmıştır.

organik balÜretici Sertifika No : TR-OT-006-İ-2361

organik balMüteşebbis Sertifika No: TR-OT-006-MSİ-2590

organik bal%100 Organiktir.Hiçbir katkı maddesi ya da kalıntı ihtiva etmez.

organik balÜrünlerimiz doğal olduğundan zamanla kristalize olabilir.45 dereceyi geçmemek kaydıyla sıcak suda çözebilir yada doğal haliyle tüketebilirsiniz.

organik balTürk Gıda Kodeksi Yönetmeliği Bal Tebliği'ne uygundur.

organik balÜrünlerimiz uzmanlarımız tarafından laboratuar kontrolünde, İSO 22000 belgesine sahip yüksek teknolojili tesislerimizde el değmeden paketlenmiştir.

organik bal

ekotar

iso</p> 22000

Ürün Yorumları ( 0 )
 
Bizler Türkiye’nin en büyük

organik bal

ve arı ürünleri üreticisi fanus’un online alışveriş sitesi organikari.com olarak

organik

çiçek balı

,

organik

çam balı

,

organik

kestane balı

,

organik

arı sütü

,

organik polen

,

organik

su bazlı propolis

ve konvansiyonel ürün çesitleri ile müsterilerimize daima

organik

,

kaliteli

,

doğal

ve hijyenik arı ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Satışa sunulan ürünlerimiz akredite laboratuarlarda analiz edilerek arının yaşam alanındaki çiçekten peteğe, petekten tesislerimize ve nihayet cam kavanoza ulaşıncaya kadar tüm aşamaları denetim altında tutulmaktadır.Sitemizden sattığımız bütün ürünlere koşulsuz sartsız iade ve ücret iade garantisi vermekteyiz.

Organikari.com

’da satılan tüm ürünleri güvenle tüketebilirsiniz.
Organikari.com
Fanus Gıda ve Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti.

Organik Arı
Tüm haklari Fanus Gıda Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti ye aittir.Sitede yer alan görseller organikari.com’a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafindan Geliştirilmiştir.