fo107 Organik Arısütü Polen Bal Karışımı 240g

Organik Arısütü Polen Bal Karışımı 240g
Organik Arısütü Polen Bal Karışımı 240g
% 40 İNDİRİM
643,50 TL
KDV Dahil
386,10 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Öncelikli olarak şunu söyleyelim arısütü saf halinde buzdolabında saklanması gerekir.Arısütü bal ile karıştırıldıktan sonra buzdolabında saklanma zorunluluğu yoktur.Çünkü bal arısütünü korur, bozulmasını ve değerlerini yitirmesini engeller.Elbette ki karışımları buzdolabında saklayabilirsiniz ama bu zorunda olduğunuz anlamına gelmez.


organik balİçindekiler:Organik Çiçek Balı 200g, Organik Polen 30g, Organik Yerli Arısütü 10g

Arısütü 
  genç arıların yutak bezi salgıları ile oluşan bir üründür.Kirli beyaz renkte, yoğurt kıvamında, ekşimsi tatda, yüksek asit değerleri ve hala içinde %4 bilinmeyenleri ile arıların ürettiği en kıymetli üründür.

organik balArısütü kovanda kraliçe arının yiyeceğidir.İşçi arının yumurtasıyla Ana arının yumurtası arasında genetik olarak hiçbir farklılıkları olmamasına rağmen sadece arısütüyle beslenen kraliçe arı kuluçkadan işçi arıların yarı süresinde ve 2 katı büyüklüğünde çıkar.Üreme organları gelişmiştir ve kendi ağırlığının 2 katı yumurta yapma (günde 1500) gücüne sahiptir.Normal işçi arılar yazın 45 gün yaşarken Arısütüyle beslenen Kraliçe Arı 6 yıla kadar yaşayabilmektedir.

Polen : Arılar çiçek tozlarını arka bacaklarında toplayarak, baldan ayrı olarak petek gözlerine depolarlar. Polenlerin rengi toplandığı çiçeğe göre değişmekle birlikte çoğunlukla sarı ve tonlarında olmak üzere doğada hemen hemen bütün renklerde polen bulabilmek mümkündür. Polenin kalitesi o polenin renk çeşitliliğiyle doğru orantılıdır. Bir polende ne kadar çok renk varsa o polen o kadar çok çiçekten elde edilmiş ve bir o kadarda fazla vitamin, mineral, enzim ve aminoasit içerir. Arıların doğadan topladıkları polenler kovan girişindeki özel tuzaklar vasıtasıyla toplanarak, kontrollü bir şekilde gölgede kurutulur. Güneş ışığı polene zararlıdır. Bu sebeple renkli kavonozlarda ve kutu ambalajıyla satışa sunulmuştur. 

organik balÜrünlerimiz uzmanlarımız tarafından laboratuar kontrolünde, İSO 22000 belgesine sahip yüksek teknolojili tesislerimizde el değmeden üretilmiştir.

organik balIşığa ve Metale karşı hassasiyeti vardır.Tüketirken METAL KAŞIK KULLANMAYINIZ.  Paket içerisinden çıkan plastik kaşığı kullanınız. Sabahları aç karına 1 tatlı kaşığı kadar tüketilmesi tavsiye edilir.  Mevsim geçişlerinde ölçü 2 kaşığa çıkarılabilir.organik balekotariso 22000
Ürün Yorumları ( 1 )
 
Melike ********
Tam bir enerji deposu. Çok faydasını gördük ailece. Tavsiye ediyorum.
Bizler Türkiye’nin en büyük

organik bal

ve arı ürünleri üreticisi fanus’un online alışveriş sitesi organikari.com olarak

organik

çiçek balı

,

organik

çam balı

,

organik

kestane balı

,

organik

arı sütü

,

organik polen

,

organik

su bazlı propolis

ve konvansiyonel ürün çesitleri ile müsterilerimize daima

organik

,

kaliteli

,

doğal

ve hijyenik arı ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Satışa sunulan ürünlerimiz akredite laboratuarlarda analiz edilerek arının yaşam alanındaki çiçekten peteğe, petekten tesislerimize ve nihayet cam kavanoza ulaşıncaya kadar tüm aşamaları denetim altında tutulmaktadır.Sitemizden sattığımız bütün ürünlere koşulsuz sartsız iade ve ücret iade garantisi vermekteyiz.

Organikari.com

’da satılan tüm ürünleri güvenle tüketebilirsiniz.
Organikari.com
Fanus Gıda ve Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti.

Organik Arı
Tüm haklari Fanus Gıda Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti ye aittir.Sitede yer alan görseller organikari.com’a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafindan Geliştirilmiştir.