Sipariş İptal
Sipariş ücreti ödenmemiş ise işimiz kolay sistemden siparişinizi iptal etmeniz yeterli ama üzülürüz.Ücretini ödediğiniz bir siparişi iptal etmek istiyorsanız oda kolay ki bunda daha çok üzülürüz.Eğer Havale/EFT yapmışsanız ücreti gönderdiğiniz banka hesabına aynı gün içerisinde iade ederiz.Yok eğer kredi kartıyla ödeme yaptıysanız da biz yine aynı gün içerisinde işlemi iptal ederiz, ancak kartınızda gözükmesi birkaç iş gününü bulabilir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal etmek isterseniz yıkıldık, hemen bizi arayın ki kargoyu arayıp geri getirmelerini isteyelim, ama kargo firması bizden kargo ücretini yine de alacak. Hiç umurlarında değil adamların ama olsun biz yinede sizin paranızı tam olarak iade ederiz.Çünkü müşterilerimizi üzmeyi sevmeyiz, onun yerine para kaybederiz daha iyi değil mi ? Böyle bir söz vardı ama nasıldı hatırlayamadık.

Bizler Türkiye’nin en büyük

organik bal

ve arı ürünleri üreticisi fanus’un online alışveriş sitesi organikari.com olarak

organik

çiçek balı

,

organik

çam balı

,

organik

kestane balı

,

organik

arı sütü

,

organik polen

,

organik

su bazlı propolis

ve konvansiyonel ürün çesitleri ile müsterilerimize daima

organik

,

kaliteli

,

doğal

ve hijyenik arı ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Satışa sunulan ürünlerimiz akredite laboratuarlarda analiz edilerek arının yaşam alanındaki çiçekten peteğe, petekten tesislerimize ve nihayet cam kavanoza ulaşıncaya kadar tüm aşamaları denetim altında tutulmaktadır.Sitemizden sattığımız bütün ürünlere koşulsuz sartsız iade ve ücret iade garantisi vermekteyiz.

Organikari.com

’da satılan tüm ürünleri güvenle tüketebilirsiniz.
Organikari.com
Fanus Gıda ve Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti.

Organik Arı
Tüm haklari Fanus Gıda Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti ye aittir.Sitede yer alan görseller organikari.com’a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafindan Geliştirilmiştir.