Bizi Bir Tanıyın

Bizler kökü 45 yıllık arıcılığa dayanan 2. kuşak bir aile firmasıyız. Amacımız her zaman en kaliteli balı üretip siz sevgili müşterilerimize yedirmek oldu. Kendimize çok güveniyoruz, çünkü diğer firmalar gibi piyasadan ürün tedarik edip paketlemiyor kendi ürünümüzü kendimiz üretiyoruz. Tabii üretirken de 45 yıllık bilgi, tecrübe ve sırrımızı da işimize katıyoruz. Balı biz üretiyoruz derken yanlış anlaşılmasın arılarımız var bizim, onlar yapıyorlar balı.

 

Türkiyenin dört bir yanında binlerce kovanımız ve o kovanlarımızın içerisinde de milyarlarca arımız var. Bizler için karşılıksız bir şekilde gece gündüz çalışan arılarımız, doğanın en güzel nektarlarından seçip bizlere getiriyorlar. Bizlerde hiç müdahale etmeden arılarımızdan aldığımız ballarımızı en doğal haliyle sizlere sunuyoruz.Tabii soruyorsunuz kendinize var mı böyle katkısız bal üreten diye evet var, biz. Seviyoruz çünkü balı, bal aşığıyız.Sadece bal da değil poleni var, propolisi var, arısütü var, arı mumu var hatta ve hatta arı zehiri var hani arı sokuyor ya işte o. Onu bile üretiyoruz, arıyı seviyoruz aslında biz.

 

Ürünlerimizi paketlediğimiz kocaman bir fabrikamız var, son sistem makineler el değmeden hijyenik paketleme, ISO 22000 gıda güvenliği sertifikaları,kalite yönetim sistemleri filan herşey son sistem yani öyle merdiven altı filan değil. Buyrun bakın isterseniz. Kapımız her zaman müşterilerimize açık, sizlere üretim tesisimizi gezdirmekten mutluluk duyarız, neşemizi paylaşırız.

 

 

 

Bizler kendimize ve ürünümüze güveniyoruz, ürüne güveniyoruz derken öyle kuru laf kalabalığı değil bir sürü analizi, sertifikaları, ödülleri filan var ballarımızın. Boş konuşmuyoruz yani. Buraya tıklayıp inceleyin muhakkak. Onun için koşulsuz şartsız ürün iade garantisi veriyoruz. Alıp da beğenmediğiniz herhangi bir Fanus ürününü ücretini tam olarak geri ödeyip iade alıyoruz.

 

Müşterilerimizi de çok seviyor ve kıymet veriyoruz. Bu nedenle şirketimizde 3 maddelik bir kural listeledik:

1-Müşteri her zaman haklıdır.

2-Müşterinin haklı olmadığı zamanlarda 1. madde geçerlidir.

3-İlk 2 madde değiştirilemez.

 

Yani olay basit biz kaliteli bal üretiyoruz, siz parayı gönderip satın alıyorsunuz, biz kapınıza kadar kargo ile gönderiyoruz. Gerçi kargocular da çok uyanık bazen kargoları hiç adrese götürmeden adreste bulunamadı diyorlar, telefon edip gelin kargonuzu şubeden alın filan diyorlar. Öyle olursa hiç sinirlenmeyin, bizi arayın. Biz kızıyoruz onlara getiriyorlar kargoyu ayağınıza kadar. Olur da satın aldığınız ürünü beğenmezseniz biz ürünümüzü geri alıp paranızı geri iade ediyoruz. Tabi üzülüyoruz da böyle olunca. Gerçi çok da sık başımıza gelmiyor ondan bu kadar rahat konuşuyoruz. Bal iyi ya, alan bir daha alıyor.


Mağazalarımız Nerede?
Web sitemizde bulunan ürünlerin yanı sıra, Trabzon'da tereyağından-peynire, kuru meyvelerden-kuruyemişe, zeytinden-baharata, doğal bitkilerden-bitkisel kozmetiğe bir çok organik ve doğal ürünün bulunduğu 5 mağazamız mevcut. Bu mağazalarımızda bulunan yüzlerce organik ve doğal yöresel ürün için www.fanusorganik.com adresimizden Tüm Türkiye'ye kargo ile sipariş verebilirisiniz.
Bizler Türkiye’nin en büyük

organik bal

ve arı ürünleri üreticisi fanus’un online alışveriş sitesi organikari.com olarak

organik

çiçek balı

,

organik

çam balı

,

organik

kestane balı

,

organik

arı sütü

,

organik polen

,

organik

su bazlı propolis

ve konvansiyonel ürün çesitleri ile müsterilerimize daima

organik

,

kaliteli

,

doğal

ve hijyenik arı ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Satışa sunulan ürünlerimiz akredite laboratuarlarda analiz edilerek arının yaşam alanındaki çiçekten peteğe, petekten tesislerimize ve nihayet cam kavanoza ulaşıncaya kadar tüm aşamaları denetim altında tutulmaktadır.Sitemizden sattığımız bütün ürünlere koşulsuz sartsız iade ve ücret iade garantisi vermekteyiz.

Organikari.com

’da satılan tüm ürünleri güvenle tüketebilirsiniz.
Organikari.com
Fanus Gıda ve Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti.

Organik Arı
Tüm haklari Fanus Gıda Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti ye aittir.Sitede yer alan görseller organikari.com’a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafindan Geliştirilmiştir.