apinutriv003 Organik Arı Ekmeği(Perga) 90 Kapsül

Organik Arı Ekmeği(Perga) 90 Kapsül
KDV Dahil
124,90 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Organik Arı Ekmeği (Perga) (Kapsül Takviye Edici Gıda) Anadolu yöresinin eşsiz şifalı florasından sözleşmeli ve kontrollü üretim modeli ile üretilmektedir. Saflığı ve doğal hali korunan arı ekmeği, tamamen bilimsel normlara göre organik (bitkisel) kapsülasyon haline getirilmiştir. Arı ekmeği arıların doğadan özenle topladığı polenleri ve nektarı kendi salgıladıkları özel enzimlerle fermente ederek ürettikleri %100 doğal üstün besindir. Bileşiminde esansiyel amino asitler, enzimler karbonhidratlar, çok miktarda ve türde vitaminler (A, Bı, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E, P, H, biyotin, folik asit), çeşitli mineraller, fitohormonlar, pigmentler ve sayısız biyoaktif bileşikler yer alır. Son derece yüksek antioksidan ve besleyici özelliğe sahiptir. İçeriğindeki çok miktardaki yararlı bakteri ve bileşikler sayesinde normal polene göre en az üç kat yüksek biyo emilime sahip olup, vücutta tamamı kolayca sindirilir.
Kullanımı: Yetişkinler için (11 yaş ve üzeri) günde 3 kere (sabah, öğlen, akşam) yemeklerden önce birer kapsül tüketilmesi önerilir.
Saklama Koşulları: Tercihen buzdolabında, ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.


Ürün Yorumları ( 0 )
 
Bizler Türkiye’nin en büyük

organik bal

ve arı ürünleri üreticisi fanus’un online alışveriş sitesi organikari.com olarak

organik

çiçek balı

,

organik

çam balı

,

organik

kestane balı

,

organik

arı sütü

,

organik polen

,

organik

su bazlı propolis

ve konvansiyonel ürün çesitleri ile müsterilerimize daima

organik

,

kaliteli

,

doğal

ve hijyenik arı ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Satışa sunulan ürünlerimiz akredite laboratuarlarda analiz edilerek arının yaşam alanındaki çiçekten peteğe, petekten tesislerimize ve nihayet cam kavanoza ulaşıncaya kadar tüm aşamaları denetim altında tutulmaktadır.Sitemizden sattığımız bütün ürünlere koşulsuz sartsız iade ve ücret iade garantisi vermekteyiz.

Organikari.com

’da satılan tüm ürünleri güvenle tüketebilirsiniz.
Organikari.com
Fanus Gıda ve Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti.

Organik Arı
Tüm haklari Fanus Gıda Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti ye aittir.Sitede yer alan görseller organikari.com’a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafindan Geliştirilmiştir.