apinutriv002 Apinutriv İmmuno Juni-or 150ml

Apinutriv İmmuno Juni-or 150ml
KDV Dahil
69,00 TL
Adet
Bu ürünü beğendiyseniz, arkadaşlarınızın da görmesini sağlayın
Ürün Hakkında Açıklamalar
Immuno Juni-Or Propolisli & Ballı şurup (Takviye Edici Gıda) bileşiminde ham süzme çiçek balı (%12), doğal portakal suyu (%50), propolis ekstraktı (%10), arı ekmeği ekstraktı (%10), arı sütü, ekinezya ve kara mürver ekstreleri, beta glukan ile birlikte çok sayıda vitaminler (A, B, C, D, E) ve zengin mineraller (magnezyum bisglisinat, çinko glukonat) içeren eşsiz bir bağışıklık sistemi destekleyici sıvı şuruptur. Multivitaminler, mineraller ve doğal bitki ekstreleri ile güçlendirilmiş süper besin arı ürünleri, özellikle çocukların ve her yaşta bireyin vücut bağışıklık sistemi için güvenilir bir yardımcı ve süper besindir. Vitamin eksikliğini telafi eder, vücuda enerji ve zindelik kazandırır. Tamamen doğal olup, içeriğinde alkol, gliserin vb. hiçbir zararlı katkı maddesi ya da türevlerini içermez.
Kullanımı: 4-10 yaş grubu çocuklar için günde iki defa şişede yer alan ölçü kaşığı ile 5’er ml (1’er ölçek) tüketilmesi tavsiye edilir. Yetişkinler için (11 yaş ve üzeri) günde 2 kere (sabah, akşam) yemeklerden önce 10’ar ml (2’şer ölçek) tüketilmesi önerilir.
Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında (yaklaşık 22 oC) ağzı kapalı halde muhafaza edilmelidir. Yüksek ısı ve parlak ışıktan koruyunuz.
Ürün Yorumları ( 0 )
 
Bizler Türkiye’nin en büyük

organik bal

ve arı ürünleri üreticisi fanus’un online alışveriş sitesi organikari.com olarak

organik

çiçek balı

,

organik

çam balı

,

organik

kestane balı

,

organik

arı sütü

,

organik polen

,

organik

su bazlı propolis

ve konvansiyonel ürün çesitleri ile müsterilerimize daima

organik

,

kaliteli

,

doğal

ve hijyenik arı ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Satışa sunulan ürünlerimiz akredite laboratuarlarda analiz edilerek arının yaşam alanındaki çiçekten peteğe, petekten tesislerimize ve nihayet cam kavanoza ulaşıncaya kadar tüm aşamaları denetim altında tutulmaktadır.Sitemizden sattığımız bütün ürünlere koşulsuz sartsız iade ve ücret iade garantisi vermekteyiz.

Organikari.com

’da satılan tüm ürünleri güvenle tüketebilirsiniz.
Organikari.com
Fanus Gıda ve Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti.

Organik Arı
Tüm haklari Fanus Gıda Organik Ürünler San. Tic. Ltd. Sti ye aittir.Sitede yer alan görseller organikari.com’a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2016 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafindan Geliştirilmiştir.